Tagi: , ,

Pożegnanie ś.p. Włodzimierza Grzegorza Sadzy.

Dziś 11 grudnia w parafii Narodzenia NMP na Szydłówku, proboszcz parafii ks. Krzysztof Śliwak celebrował mszę świętą żałobną za zmarłego Włodzimierza Grzegorza Sadzę, który zmarł 8 grudnia po ciężkiej chorobie. Zmarły pozostawił żonę i dzieci. Był w latach 2002 - 2006 radnym Rady Miejskiej w Szydłowcu. Od marca 2009 był pracownikiem Starostwa Powiatowego w Szydłowcu.

Zmarłego Grzegorza żegnały licznie przybyli na pogrzeb krewni, sąsiedzi, przyjaciele, znajomi, koledzy i koleżanki z pracy, samorządowcy miejscy i powiatowi, strażacy. Zebrani polecali jego duszę Miłosiernemu Bogu.

Gwałtowna choroba i przedwczesna śmierć przerwała jego aktywność na różnych polach działania.

Zanoszona do Boga modlitwa była wyrazem podziękowania za dobre czyny zmarłego Grzegorza, a także wyrazem solidarności z jego najbliższymi, cierpiącymi ból i przeżywającymi smutek rozstania. Ku nim kierujemy wyrazy współczucia i ludzkiej i chrześcijańskiej solidarności.


Komentarze

P.K12 Dec. 2012, 14:07 # 1

Człowiek o dobrym sercu, zawsze przyjazny dla innych ludzi, mało jest takich jakim był On. Zawsze uśmiechnięty, pogodny, wesoły, pełen pozytywnej energii. Grzegorzu już brakuje Twoich żartów i uśmiechu... Spoczywaj w pokoju [*]


Dodaj Komentarz